Deichmann ciąg dalszy :)

Nasza drużyna rozegrała w niedzielę cztery spotkania. W dwóch z nich chłopcy wyszli z tarczą, odnosząc przekonujące zwycięstwa. Pokonując drużynę Peru oraz Chorwacji pokazali na co ich stać. W kolejnych dwóch spotkaniach w rywalizacji z drużynami z samej góry tabeli jakimi były Anglia i Brazylia musieli pogodzić się z porażką mimo zaciętej walki o każdy kawałek boiska.

Po raz kolejny nasi mali zawodnicy pokazali się z dobrej strony. Wyniki odeszły w tym dniu na drugi plan. Głównie zależało nam na tym, żeby każdy z chłopców wygrywał indywidualne pojedynki i starał się współpracować z kolegami z drużyny. Uśmiech na twarzach i pozytywne zmęczenie na koniec niedzielnych rozgrywek były dla nas wyznacznikiem sukcesu podczas tego dnia.

Gratuluję chłopcom postępów i zachęcam do dalszych treningów.